Butrimonių bendruomenės centras organizavo renginį, skirtą senjorams ,,Senjorų diena“.

Butrimonių seniūnijoje jau ne vienerius metus gyvuoja graži iniciatyva – įdomiai ir energingai paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Spalio 16-ąją dieną senjorai buvo pakviesti aktyviai bei turiningai leisti laiką jaukioje ir šiltoje aplinkoje.

Butrimonių bendruomenės centras organizavo  renginį, skirtą senjorams ,,Senjorų diena“. Tai yra vienas iš projekto ,,Tradicijų kaleidoskopas III“, kurį rėmė Žemės ūkio ministerija ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracija, etapas. Renginio tikslas – paminėti Senjoro dieną,  kuri tradiciškai minima spalio 1 d., bei sutelkti bendrai veiklai mūsų seniūnijos senyvo amžiaus žmones. Senjorams gerą nuotaiką ir šiltą atmosferą užtikrino Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos mokiniai.

Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič  pasidžiaugė, kad susirinko tiek daug žmonių, tokioje gražioje šventėje ir paminėjo, kad „Brandaus amžiaus žmonės nusipelnė mūsų pagarbos. Visi turime tėvus, senelius, o ir patys juk būsime senjorai. “ ,tokių susitikimų galėtų būti daugiau, nes žmonės turi dažniau bendrauti, susitikti, pasidalinti džiaugsmu ir rūpesčiu.

Atvykusius senjorus pasveikino ir Butrimonių seniūnė Vanda Belskaja, linkėdama stiprybės, sveikatos bei šilumos ir jaukumo jų namams, artimųjų meilės. Seniūnė ne tik negailėjo šiltų sveikinimų ir linkėjimų, bet ir įteikė simbolines dovanėles mūsų senjorams.

Prie arbatos puodelio ir gardžių vaišių svečiai turėjo galimybę pabendrauti, padainuoti, pašokti. Visi šventės dalyviai liko patenkinti gražia švente, tikimės, kad šventė išliks visų atmintyje.