Butrimonys: senjorai šventė savo dieną

Senjorų dienos šventė – tai nuostabi idėja. Ši diena minima visame pasaulyje, ja siekiama atkreipti visuomenės ir valdžios dėmesį į senėjimo problemas. Senjorų dienos Butrimonių seniūnijoje tapo gera tradicija ir yra labai populiarios tarp gyventojų. Susitikimai suteikia galimybę pasikalbėti, prisiminti, integruotis bendruomenėje, jungti kartas, o taip pat padėkoti vyriausiems gyventojams už jų pastangas kuriant vietos bendruomenę.

Šiemet Butrimonių seniūnijos senjorų šventė įvyko spalio 13 dieną Jančiūnų renginių salėje. Į susitikimą atvyko seniūnijos gyvenviečių garbaus amžiaus gyventojai, Šalčininkų rajono vicemeras Valdemar Sliževski, Tarybos narys Tadeuš Rudzis, vietos bendruomenės pirmininkė Teresa Savel. Susirinkusius svečius pasveikino Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska.

– Senjorai vaidina didžiulį vaidmenį kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tai nepakeičiami žmonės – išmintingi, padedantys ir vis aktyvesni. Tokiais susitikimais norime jiems padėkoti už palaikymą, žinias, patirtį, o svarbiausia – stiprybę ir gyvenimo džiaugsmą. Linkiu, kad Jūsų brandus amžius būtų kupinas veiklos, aktyvumo, o kartu ir pilnatvės, pasitenkinimo ir žinojimo, kad buvote ir esate tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, – kalbėjo V. Belska.

 
 
 
 

Senjorams skirtame renginyje nepritrūko žaidimų, juoko ir gražių akimirkų, dainų, saldumynų ir užkandžių.

Šventę papuošė kelias kartas subūrusio folkloro kolektyvo „Turgelianka“ koncertas. Vyriausiai jo narei – 92 metai, tai ryškus pavyzdys  kad vyresniame amžiuje gyvenimas gali būti aktyvus ir įdomus.

 
 

Renginį organizavo Butrimonių bendruomenė realizuojant projektą ,,Tradicijos – mūsų vertybė“ pagal Nevyriausybinių organizacijų veiklos stiprinimo 2023-2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1. priemonę ,,Stiprinti bendruomeninė veiklą savivaldybėse“. Projekto partneriai: Butrimonių seniūnija ir Jančiūnų laisvalaikio salė (Šalčininkų rajono kultūros centras).