Griuvimo prevencijos seminaras Butrimonių bendruomenės centre

Griuvimai    viena dažniausių rimtų sveikatos sutrikdymo priežasčių. 2020 m. rugpjūčio11 d. Butrimonių bendruomenės centre vyko griuvimo prevencijos seminaras, skirtas vyresnio nei 50 m. amžiaus asmenims. Kineziterapeutas Pavel Stanul  suteikė naudingos informacijos apie griuvimų prevenciją ir veiksmus patyrus traumą.

Seminaro metu dalyviai sužinojo apie dažniausias patiriamas traumas, griuvimo priežastis ir pasekmes. Užsiėmimo metu dalyviai atliko funkcinio stabilumo treniruotę naudodami nestabilias platformas, kamuoliukus ir kitas priemones.

Paskaitos metu klausytojai  buvo supažindinti su statistika, aptartos dažniausiai patiriamos traumos, išanalizuoti griuvimų tikimybę didinantys veiksniai, pateiktos rekomendacijos, kaip sumažinti  griuvimo  riziką, paaiškintos taisyklingo griuvimo sąlygos, aptartos rekomendacijos, kaip elgtis pargriuvus, pademonstruotas praktinis pusiausvyros ir koordinacijos būklės vertinimas, organizuoti praktiniai pusiausvyros ir koordinacijos lavinimo pratimai.

Dėkojame kineziterapeutui Pavel Stanul  už suteiktas žinias ir praktinius patarimus, o  Butrimonių seniūnijos gyventojams už aktyvų dalyvavimą veikloje. Tikimės, kad šiame prevencijos seminare įgyti įgūdžiai padės stiprinti sveikatą ir užkirs kelią klastingiems pavojams.