KARDIO PRATIMŲ PRADMENYS AKTYVIESIEMS

 

Sporto klubas – tai ne vien treniruoklių salė. Dažnai apie sportą svajojantiems žmonėms trūksta motyvacijos ir draugijos sportuojant. Pripažinkite, juk dviračio mynimas ar svirties kėlimas nėra tai, ką jūs mielai atliktumėte kiekvieną kartą atėję į sporto klubą. Tad, ką pasiūlėme mes?

Vienas svarbiausių Butrimonių seniūnijos – bendruomenės centro prioritetų yra bendruomenės sveikatos stiprinimas, todėl kiekvieną antradienį ir penktadienį, 17.00 val., čia vyko aerobikos užsiėmimai bendruomenės nariams įgyvendinant projektą „Sveikatos ugdymo priemonių gerinimas Šalčininkų rajone“.

Aerobika yra fizinė veikla, kuri susideda iš aerobikos, tempimo ir jėgos lavinimo pratimų. Užsiėmimų tikslas buvo pagerinti lankstumą ir raumenų galią atliekant ritmingus kardio pratimus. Kartu su treneriu Pavelu Bogdzievičium  per 60 minučių mūsų seniūnijos aktyvieji gyventojai pasisėmė teigiamų emocijų ir pasimokė aerobikos pagrindų. Užsiėmimai vyko kovo, balandžio ir gegužės mėn.. Ateityje planuojame atnaujinti treniruotes ir toliau sveikai ir aktyviai gyventi.

Organizatoriai: Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras