KELIAUKIM, PRAMOGAUKIM, DRAUGAUKIM IR STIPRINKIM SVEIKATĄ

 

Butrimonių bendruomenės centras sėkmingai įgyvendino projektą  ,,Keliaukim, pramogaukim, draugaukim ir stiprinkime sveikatą”. Rūpinantis turiningu ir sveikos gyvensenos įgūdžius stiprinančiu bendruomenės narių poilsiu buvo sudarytos galimybės keletą vasaros dienų praleisti pajūryje.  Vasarotojai rugpjūčio 26  d. ankstų rytą išvykę iš Butrimonių vidudienį jau galėjo džiaugtis saule, pliažo smėliu ir smagiai nerti į jūros bangas. Rytais netrūko norinčių pabėgioti jūros pakrante, iki vidudienio, dar ne itin įkaitus vėlyvos vasaros orui, buvo smagu intensyviau pažaisti judriuosius žaidimus su kamuoliu, o gęstant saulės spinduliams išsileisti ilgesniam žygiui jūros pakrante.

 

Pasigrožėję įžymiomis Šventosios miesto  vietomis (Beždžionių tiltas, Žvejo dukrų skulptūra, Žemaičių alka, Šventosios švyturys), palydėję saulę, mūsų poilsiautojai rinkdavosi bendram pavakarojimui: vyresnio amžiaus moterys dainuodavo savo jaunystės dainas, pasakojo įvairiausius linksmus  nutikimus. Vasarotojų komfortišku  poilsiu ir visaverčiu maitinimu nuoširdžiai rūpinosi D. Daujotienės personalinės įmonės personalas. Šventoji – vienas geriausių Lietuvos kurortų, kur kiekvienas atvykęs poilsiautojas gali atrasti sau malonų kampelį, todėl Butrimonių bendruomenės   centro  iniciatyva atvykusių vasarotojų buvo galima pamatyti visur: besilepinančių saulutės šiluma pliaže, besiklausančių muzikos garsų miesto  parke, besigėrinčių amatininkų sukurtais rankdarbiais  ar stebinčių aktorių pasirodymus.

 

Keturios rugpjūčio dienos prabėgo labai greitai. Poilsiautojai rugpjūčio 29 d. grįžo pilni jėgų, geros nuotaikos. Visi nuoširdžiai dėkoja projekto rengėjams ir projektą finansavusiai Šalčininkų  rajono VVG pagal VPS priemonę ,,Bendruomenių iniciatyvų skatinimas“ veiklos srities ,,Parama bendruomeninių socialinės partnerystės iniciatyvoms“, UAB ,,Raidžių namai“, Butrimonių bendruomenei bei Šalčininkų rajono savivaldybei už galimybę šią vasarą senjorams ir neįgaliems keliauti, pasistiprinti sveikatą ir pramogauti pajūryje.

Butrimonių bendruomenės centras

Rasytė Matulevičienė