Kūčių vakaras 2019-12-19

received_783050145451448

Kalėdos yra puikus laikas sustoti.

O sustojus pamatyti  tuos, kurie yra šalia,

Skirti jiems visą savo laiką.

Nes jis yra brangesnis už viską.

Jau tapo tradicija kasmet kalėdiniu laikotarpiu Butrimonių seniūnijoje organizuoti šventinį susitikimą su gyventojais, kuriame šiemet 2019 m. gruodžio 19 d. dalyvavo Butrimonių seniūnijos gyventojai, seniūnaičiais, svečiai iš Lenkijos, Kalėdinio susitikimo garbės svečiai – Šalčininkų rajono vicemerė Beata Petkevič, Butrimonių Šv. Arkangelo Mykolo kunigas Juzef Aškelovič, tarybos nariai Anton Bandalevič bei Tadeuš Rudzis, Butrimonių Anos Krepštul  direktorė ir bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel,  Šalčininkų rajono Pabarės seniūnas Tadeuš Minakovskij, Pabarės pagrindinės mokyklos direktorė Galina Molis, Jančiūnų UDC direktoė Nijolia Voitkevičienė, Butrimonių lopšelio – darželio direktorė Danuta Jasovič – Palavenienė.

Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belskaja padėkojo ir  pasveikino visus susirinkusius su artėjončiomis šventėmis, su žodžiais:

…Kalėdos yra didis įvykis, kuris kiekvieną kartą yra pajėgus perkeisti mūsų gyvenimą. Jeigu jas priimsime, jos padės mums dar labiau tapti tuo, kuo karštai trokštame būti savo širdyje. Tad dalinkimės šventiniu džiaugsmu, šviesa ir viltimi, kad kiekviena diena būtų kaip Kalėdos, nuostabios Kalėdos…

Visus susirinkusius taip pat sveikino Šalčininkų rajono vicemerė Beata Petkevič, linkėdama taikos ir santarvės, tarpusavio supratimo, gerovės, meilės, dvasios ramybės, sėkmės darbuose ir sumanymuose, daug džiaugsmo sveikatos ir visko paties geriausio.

Kalėdinį pasirodymą ir šventinę atmosferą surengė  Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos mokiniai dainuodami Kalėdines gėsmes.

Po jaukaus ir šventinio pasirodymo, Butrimonių klebonui sukalbėjus maldą, buvo svarbiausia susitikimo akimirka- dalijimasis kalėdaičiais. Susirinkusieji  draugiškai linkėjo vieni kitiems sveikatos, ištvermės ir gražių akimirkų, praleistų artimųjų būryje.

Pabaigai seniūnė Vanda Belskaja dar kartą dėkojo visiems susirinkusiems, linkėdama daug laimės ir sveikatos ateinančiais 2020 metais.