MININT SENJORŲ DIENĄ

10

2018 m. spalio 5 d.  Jančiūnuose įvyko renginys, skirtas senjorams ,,Senjorų diena“. Tai buvo dar vienas projekto ,,Tradicijų kaleidoskopas“, kurį rėmė Žemės ūkio ministerija ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracija, etapas. Renginio tikslas – paminėti Senjoro dieną,  kuri tradiciškai minima spalio 1 d., bei sutelkti bendrai veiklai mūsų seniūnijos senyvo amžiaus žmones. Senjorus linksmino Šalčininkų  Neįgaliųjų centro ansamblis ,,Dainuok, širdele“ ir Šalčininkų Baltarusijos kultūros centro ansamblis ,,Ranica“. Prie arbatos žmonės dainavo, bendravo ir net salėje sukosi šokantieji….

Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič pasidžiaugė, kad sukurta galimybė  taip linksmai ir turiningai praleisti laiką tokioje jaukioje ir šiltoje aplinkoje. Paminėjo, kad tokių susitikimų galėtų būti daugiau, nes žmonės turi dažniau bendrauti, susitikti, pasidalinti džiaugsmu ir rūpesčiu.

Seniūnė Vanda Belskaja palinkėjo sveikatos ir patikino, kad  jau greitai sąlygos tokiems susitikimams mūsų seniūnijoje pagerės, netrukus atvers savo duris Butrimonių bendruomenės centras Butrimonių kaime,  be to, planuojama Jančiūnų laisvalaikio salės renovacija.

Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel pasidžiaugė,  kad susirinko tiek daug žmonių, ir akcentavo, kad tik dirbdami, bendraudami ir bendradarbiaudami visi kartu galime nuveikti labai daug visų labui. Tokia  vienijanti veikla suburia žmones, suartina juos, puoselėjamos tradicijos ir formuojama pilietinė savimonė.

Butrimonių bendruomenės centro informacija