,,Mūsų veikla- Lietuvos gerovei’’

2022 metai paskelbti Lietuvos jaunimo metais. Norėdami palaikyti ir paskatinti mūsų jaunimą būti aktyvesniems ir veržlesniems, Butrimonių bendruomenės centras (BBC) pateikė paraišką jaunimo projektui ,,Mūsų veikla- Lietuvos gerovei’’. 2022 m. kovo 10 d.  Jaunimo projekto veiklos įgyvendinimo sutartį Nr. GS(9.3.2)-104 pasirašė BBC ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracija. Šio projekto pagrindinis tikslas suteikti prasmingos veiklos ir saugaus, turiningo laisvalaikio savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms, palengvinti ir pagerinti jų integraciją ir gyvenamąją aplinką. Organizuoti ir skatinti Butrimonių jaunų žmonių aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, bendruomenei, mažinti jaunimo socialinę atskirtį. Organizuoti aktyvias kūrybines, edukacines veiklas tenkinančias jaunų žmonių poreikius, taip pat ir sportines veiklas. Projektui skirta parama – 1250 eurų.

Nuo kovo mėnesio Butrimonių bendruomenės centras dalinai pradėjo įgyvendinti projekto tikslą, organizuodamas velykini konkursą, filmų vakarus jaunimui, karaokė vakarus jaunimui bei lankytojams, teniso turnyrą, biliardo žaidimo varžybas, mini futbolo varžybas bei oro ritulio varžybas.

Projekto metu  organizuotas virtuali paroda – konkursas, kur kiekvienas mažas ir didelis galėjo dalyvauti siunčiant savo darbelius,  ,, Stalo teniso ’’ turnyras, biliardo turnyras, mini futbolo ir oro ritulio varžybos, lauko tinklinio varžybos.

Visą birželio mėnesį vykdant numatytas projekto veiklas jaunimas buvo aktyviai skatinamas dalyvauti visuomeninėje bendruomenės veikloje. Kiekvieną birželio antradienio ir penktadienio vakarą Butrimonių bendruomenės centre vyko bendravimo ir filmų peržiūrų vakarai, karaokė vakarai, kurių esmė – sudaryti sąlygas  Butrimonių seniūnijos jaunimui įdomiai ir turiningai leisti laiką.

Vienas svarbiausių Butrimonių seniūnijos – bendruomenės centro prioritetų yra bendruomenės sveikatos stiprinimas, Fiziniam aktyvumui ir formai palaikyti juaunimas turi galimybes treniruoklių salėje. Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį, 19.10 val., čia vyksta fizinio aktyvumo užsiėmimai bendruomenės nariams. Užsiėmimai vyksta bendradarbiaujant su Šalčininkų visuomenės sveikatos biuru. Projekto lėšomis BBC įsigijo paplūdimio tinklinio tinklą, oro ritulio stalą, pasipriešinimo gūmų –kilpų komplektus, hantelių stovą, 

Norime padėkoti Šalčininkų rajono savivaldybei už projekto finansavimą, o Butrimonių, Dailidžių ir Jančiūnų bendruomenių jaunimui ir vaikams už gražų bendradarbiavimą, aktyvų dalyvavimą visose veiklose ir gerą nuotaiką. Tikimasi projekto tęstinumo ir ilgalaikio teigiamo poveikio bei naudos visuomenei. 

Išskirtine padėka norime skirti Violetai Barkovskai – projekto vadovei už veiklų organizavimą bei idėjų įgyvendinimą. 

Projekto veikla nuolat viešinama Butrimonių bendruomenės centro FACEBOOK paskyroje, www.butrimoniubendruomene.lt

Butrimonių bendruomenės centro informacija