Senelių šventė

27067312_2049152041995971_8932547890039441904_n

Sausio 25 dieną, ketvirtadienio popietę, į Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos aktų salę sugūžėjo  daug senelių ir močiučių, mat čia vyko tradicinė Senelių šventė. Anūkėliai atsakingai ir kruopščiai paruošė savo seneliams gražią meninę programėlę. Atsidėkodami už švelnumą, gerumą, rūpestį ir meilę, vaikai skyrė gražiausius žodžius, dainavo, šoko, vaidino  juokingus vaizdelius ir parodė spektaklį ,,Raudonkepuraitė”. Į klausimą ,,Kam reikalinga senelė?“ – pasigirdo anūkų atsakymas: ,,Viskam: iškepti skanų pyragą, pažadinti į mokyklą, pasekti pasaką, mylėti vaikaičius“. Seneliai gėrėjosi anūkėlių pasirodymais ir gausiai plojo, ne viena močiutė susijaudinusi nubraukė ašarą.

Po vaikų koncerto scenoje pasirodė Šalčininkų baltarusių kultūros centro ,,Ranica“ ansamblis. Suskambėjo senelių jaunystę primenančios liaudies dainos, populiarūs muzikiniai kūriniai lenkų, rusų kalbomis.

Norime padėkoti už pagalbą organizuojant Senelių šventę Jančiūnų laisvalaikio salės vedėjai S. Čechovičienei, Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos mokiniams bei mokytojams ir Šalčininkų baltarusių kultūros centro ,,Ranica“ vadovei R. Dmuchovskajai.

Butrimonių bendruomenės centro informacija