SENJORAI KELIAUJA PO DIEVENIŠKIŲ KRAŠTĄ

20160921_122750

Rugsėjo 21 d. Butrimonių bendruomenės centras,  įgyvendindamas LietuvosRespublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paremto projekto ,,Padarykime savo gyvenimą šviesesnį“ veiklas,  vėl subūrė savo ištikimus bičiulius.  Šįkart organizavome jau antrąją 20 asmenų grupės išvyką po  nuostabų ir daug gražių bei įdomių objektų turintį Šalčininkų rajoną.

Mūsų senjorai, neįgalieji tądien buvo pakviesti aplankyti ir pasigrožėti Dieveniškių krašto gražiais gamtovaizdžiais  ir labiau pažinti istorinį  rajono paveldą. Grupė ekskursantų pabuvojo Dieveniškių istoriniame regioninio parko muziejuje. Visi susidomėję klausėsi Aleksandros Jurgo išsamaus papasakojimo apie Dieveniškių krašto išskirtinumą. Neužmirštamų įspūdžių liko apsilankius Norviliškių vienuolyne ir bažnytelėje. Įdomu buvo išgirsti Bėčionių piliakalnio istoriją ir keliolika nepamirštamų akimirkų praleisti  prie Grybiškių ąžuolo.

Išvykos dalyviams malonu buvo  susipažinti su Dieveniškių seniūnijos seniūne Česlava Marcinkevič, kurį  mielai visus sutiko  savo valdose.


Teresa Savel,
Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė