ŠVENTĖ ,,VIENA ŠEIMA“ BUTRIMONYSE

2022 m. birželio 4 d. Butrimonių seniūnijoje, prie Rakliškių tvenkinio, Butrimonių bendruomenės centro ir Butrimonių seniūnijos iniciatyva  įvyko šventė ,,Viena šeima“. Netgi dangus geru oru ir saule nudžiugino renginio organizatorius ir visus dalyvius. 12 valandą pradėjo rinktis šeimos su vaikais  ir visi džiaugėsi organizatorių surengtais konkursais, varžybomis, edukaciniais renginiais. Renginio dalyvius pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, kuris pasidžiaugė, kad po ilgos pertraukos vėl grįžta renginių vaivorykštė į rajono miestus, miestelius ir kaimus.    Visiems  geros nuotaikos, gero oro ir nepakartojamų įspūdžių linkėjo seniūnė Vanda Belska ir Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel.  Šventė organizuota pagal Šalčininkų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo konkursą – gauta 800 eurų parama. Prie renginio prisidėjo UAB Etanetas“,  Tadeuš Rudzis, Genadij Požarickij, Vanda Belska bei Butrimonių bendruomenės centras.  Renginio rėmėjams buvo įteikti  suvenyrai  ir padėkos už pasiryžimą daryti gerus darbus šalia esantiems, siekiant kurti draugiškesnį ir jaukesnį pasaulį mums visiems.

 

Vaikai smagiai leido laiką su pakviesta animatore,  šokinėjo ant batuto, dalyvavo  konkursuose. Tarp organizuotų varžybų dalyviai galėjo pasilepinti cukraus vata, parengtais  skanėstais. Konkursų bei varžybų dalyviai buvo apdovanoti prizais.  Kulminacinis šventės momentas – putų šou. Tiek džiaugsmo ir nuostabos vaikų akyse  nedažnai pamatysi. Džiugu, kad ir mažiems,  ir dideliems  – visiems buvo smagu, linksma.

 

Butrimonių bendruomenės centras nori padėkoti visiems dalyviams už bendrai praleistą laiką, gerą nuotaiką,  o vaikams  – už saulės šypsenas, kurios šildo tėvelių širdis.