Šventiniai susitikimai

Dar vieni metai prabėgo, kupini  vilties, džiaugsmo ir liūdėsiu. Gruodžio 21 d. Butrimonių seniūnijos  bendruomenė susirinko prie Kučių stalo kur skambėjo kalėdines giesmės, sveikinimai ir linkėjimai.  13 valanda Butrimonyse ir 17 val. Jančiūnuose kartu susitiko gyventojai, seniūnaičiai, verslininkai  ir svečiai. Renginiuose  dalyvavo: gerbiamas kunigas Juzef Aškelovič,  Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotojai Josif Rybak ir Valdemar Sliževskij,  Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belskaja, Tarybos nariai – Tadeuš Rudzis. Daug gerų žodžių bei linkėjimų buvo išsakyta.

Tokie renginiai yra puiki proga visiems susitikti, pabendrauti, pasidžiaugti šių metų pasiekimais ir pasidalyti šventine nuotaika.

,,Džiaugėtės gimstančiu Kūdikėliu Jėzų, kuris atnėša ramybę, taiką ir tikėjimą į mūsų širdys“ – pasakė klebonas.

,,Nuostabu, kad tęsiate šią gražią tradiciją – susitikti, pabūti kartu, pasidalinti kalėdaičiu ir išsakyti nuoširdžiausius sveikinimus švenčių proga“ – pasakė  Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotojai Valdemar Sliževskij.

Į susirinkusius taip pat kreipėsi  Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Josif Rybak. Jis dėkojo už praeitus metus, už nuveiktus darbus, linkėjo visiems sveikatos ir džiaugsmo kupino Kalėdų laikotarpio, šilumos namų židinyje ir sėkmingų ateinančių metų.

Vanda Belskają linkėjo savo gyventojams ramių, kupinų džiaugsmo ir meilės švenčių šeimos rate. 

Renginio metu giesmėmis svečius džiugino grupė,, Graciozo“, Jančiūnų laisvalaikio salės vaikų grupė bei Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos jaunimas. 

Šventės finansuojamos pagal Butrimonių bendruomenės centro projektą ,,Tradicijos – mūsų stiprybė“, valstybės lėšų naudojimo projektui įgyvendinti  pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Butrimonių bendruomenės centras nuoširdžiai dėkoja Butrimonių seniūnijai, Jančiūnų laisvalaikio salei už sklandų renginių organizavimą ir vykdymą. Linkime visiems jaukių Šv, Kalėdų bei prasmingų Naujųjų Metų. 

Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel