Tarptautinė senjoro diena

Gražią, saulėtą spalio popietę Butrimonių bendruomenės centre susirinko pakviesti senjorai paminėti Tarptautinę senjoro dieną. Šventėje sulaukta svečių: Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belskaja, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys Tadeuš Rudzis, liaudies dainos ir šokio kolektyvas ,,Eišiščiane“. Sveikindami senjorus svečiai dėkojo už ilgametį ir nuoširdų darbą ir veiklą bendruomenės labui bei linkėjo stiprios sveikatos ir ištvermės, aplinkinių meilės ir pagarbos bei ilgų ir laimingų metų.

,,Jeigu ne jūs, brangūs senjorai, nebūtų ir mūsų, nebūtų to, kuo mes džiaugiamės ir didžiuojamės šiandien. Jūsų nugyventi metai – tai gražiausias ir brandžiausiais jūsų gyvenimo kelias. “ – prasmingus žodžius tarė Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel.

Jaunimas įteikė senjorams mažas atminimo dovanėles – angeliuko statulėlę  ir šokolado plytelę – ir linkėjo ilgai gyventi sveikatoje ir džiaugsme.

Šventė nebūtų švente, jeigu joje neskambėtų muzika, dainos ir šokiai. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos mokiniai ir liaudies dainos ir šokio kolektyvas ,,Eišiščiane“ nuspalvino nuotaikas ir suteikė susirinkusiems džiaugsmingų akimirkų. Senjorai turėjo progą susitikti ir pabūti drauge, pasidžiaugti, padainuoti, pabendrauti, užmiršti visus rūpesčius.

Senjoro diena finansuojama  Žemės ūkio ministerijos bei Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos paremto  projekto ,,Tradicijų kaleidoskopas II“ lėšomis.